FINDIKZADE: 05545873355 - 02125894416
G.OSMANPAŞA: 05545873354 - 02126164961
ESENLER: 05530501232 - 02125621231

İşitme uzmanlarımızdan ev ziyareti hizmeti

İşitme uzmanlarımızdan ev ziyareti hizmeti

Odyovest Evde İşitme Cihaz Uygulaması servisi ile zihninizi rahatlatabilir ve işitme sağlığınızı iyileştirmek için ilk adımları atmanıza yardımcı olabiliriz.

Odyovest olarak, 65 yaş müşterilerimizin yardım almadan bize ulaşmasının her zaman mümkün olmadığını biliyoruz. Doktoru tarafından evde kalması tavsiye edilmiş ya da çeşitli sebeplerde dolayı dışarı çıkamayan hastalarımız için “siz arayın, biz geliyoruz!” diyoruz. İşitme duyunuzda karşılaştığınız zorlukları dinlemeye zaman ayıracak ve size evinizin rahatlığında bir işitme testi sunacağız. Dost canlısı işitme uzmanlarımızla yüksek standartlı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde işitme duyunuzu stressiz bir şekilde test ettirebilirsiniz. 
İşitme sağlığının önemine değer veriyoruz ve eve bağlı olmanın günlük yaşamınız boyunca sizi çevreleyen tüm harika sesleri duyma yeteneğinizi sınırlamaması gerektiğine inanıyoruz.

Ev ziyaretleri için uygunluk kriterleri

İşitme testleri ve sonrası bakım randevuları için ev ziyareti hizmeti verebilmemize rağmen, müşterilerimizi ek faydalar nedeniyle kliniğe gelmeye teşvik etmeye çalışıyoruz. Klinikteki randevulara göre evde kullanabileceğimiz ekipmanlarla sınırlıyız. Odyovest kliniklerimiz, size işitme duyunuz hakkında daha ayrıntılı bilgi sağlamak için kullanabileceğimiz son teknoloji ekipmanlara ev sahipliği yapmaktadır. Sadece tam kapsamlı bir işitme testi almakla kalmayacak, aynı zamanda Odyovest’teki deneyiminiz boyunca size destek ve tavsiyelerde bulunacak kliniklerde ekibimizle de görüşebilirsiniz. Güler yüzlü personelimiz sizinle ilgilenecek ve  randevularınızdan  sorumlu olacaktır.

Tam nitelikli işitme uzmanlarımızdan biri, kendilerinin resmi bir Odyovest temsilcisi olduklarından emin olabilmeniz için, vardıklarında Odyovest yaka kartlarıyla kendilerini tanıtacaklar. Her zaman, evdeki işitme testiniz sırasında işitme geçmişinizden haberdar olan bir aile üyesi, arkadaş hazır bulundurmanızı tavsiye ederiz, böylece işitmeniz hakkında mümkün olduğunca fazla fikir edinebiliriz. Odyovest uzmanınız, işitme duyunuzu etkileyebilecek kulak kiri birikimini kontrol etmek için bir otoskop kullanarak kulaklarınıza güvenli ve rahat bir şekilde bakacaktır. Kulaklarınızda kulak kiri olmadığını hissedersek, işitme testine kulaklarınızın üzerine bir kulaklık seti yerleştirerek başlayacağız. Her kulağı ayrı ayrı kontrol edeceğiz ve duyduğunuz her sese yanıt vermenizi isteyeceğiz.

Sonuçlarınızı belirledikten sonra, işitme duyunuzu iyileştirmeye yardımcı olabileceğimiz en iyi yolları anlayabilmeniz için bunları sizinle paylaşacağız. İşitme cihazı çeşitlerimize bir göz atabilir ve tüm seçeneklerinizin neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Hiç işitme kaybınız veya hafif bir kaybınız olmasa bile, işitme sağlığınızı en iyi durumda tutmanın en iyi yolları hakkında size tavsiyelerde bulunabiliriz!